.

Panevėžio rajono mokyklos – „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“projekto dalyvės

Smilgių gimnazija, Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija, Dembavos progimnazija bei Pažagienių mokykla-darželis pateko į Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojamo projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ veiklos „Kūno kultūros ir fizinio aktyvumo ugdymo edukaciniuose užsiėmimuose“ pirmąjį etapą.

Projekto tikslas – skatinti vaikų fizinį aktyvumą ir sudaryti jiems sąlygas ugdyti(s) įvairiose aplinkose: maniežuose, stadionuose, sporto klubuose, baseinuose ir kt. 

Programas organizuos patyrę specialistai.

Smilgių gimnazijos gimnazistai planuoja dalyvauti plaukimo, gatvės šokių, aerobikos mokymuose.

Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijos gimnazistai užsiims aerobika, gatvės šokiais, netradiciniais žaidimais.

Dembavos progimnazijos mokiniai pasirinko plaukimą, alpinizmą, lauko tenisą, zumbą, kalanetiką, boksą, lengvąją atletiką, aerobiką, dviračių treką, susipažinimą su golbolu. 

Pažagienių mokyklos-darželio ugdytiniai mokysis naujų įgūdžių lengvosios atletikos, plaukimo, krepšinio užsiėmimuose.

Planuojamos veiklos prasidės 2018–2019 mokslo metais.

x

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.

Sutinku Nesutinku
Keisti šrifto dydį
Didelis kontrastas
X