Povilas Urbšys pagaliau pripažino, kad jo darbas Panevėžio STT buvo paprasčiausias politikavimas

Povilas Urbšys pagaliau pripažino, kad jo darbas Panevėžio STT buvo paprasčiausias politikavimas. Nes kaip kitaip gali vertinti tokius jo kaltinimus dabartinei STT, kuri yra apsivaliusi nuo politikuojančių urbšių ir pacevičių? Kaip sakoma, kuo pats kvepia, tuo ir kitus tepa. https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/urbsys-apie-virs-jo-judejimo-besikaupiancius-itarimus-manau-stt-politikuoja.d?id=77532743

Atėjęs į valdžią su krištolinio skaidrumo pažadais, šiandien P. Urbšys nenori net girdėti apie skaidrumo bėdas, kai kalbama apie jo valdomos savivaldybės darbą.
Man labai gaila mano gimtojo Panevėžio, kur daug žmonių yra patikėję šio žmogaus teisuoliškumu, jo tiek iš ausies į ausį, tiek viešai skleidžiamomis apkalbomis, gandais. Politinės partijos suskaldytos, bet kokia kritika valdžiai ir visa opozicija vadinama penktąja kolona, o užduodami klausimai priimami kaip asmeninis įžeidimas valdžiai. Po savivaldybių rinkimų P. Urbšiui nebuvo jokių moralinių problemų sudaryti koaliciją su Darbo partija, tačiau TSLKD jam – didžiausias Lietuvos priešas. Savivaldybės tarnautojai, mokyklų vadovai įbauginti dėl bendravimo su opozicija, o ypač – su TSLKD. 
Sąjūdžio miestas Panevėžys grimzta į demokratijos eroziją, kuri gali labai greitai peraugti ir į demokratijos eroziją visoje valstybėje.

Padidinti šriftą