.

Nacionalinės viktorinos nugalėtojų 10-tuke ir panevėžietis prokuroro padėjėjas D. Vileišis

Panevėžio apylinkės prokuratūroje dirbantis prokuroro padėjėjas Darius Vileišis ir vėl įrodė, kad yra tikras eruditas. Susumavus valstybės šimtmečiui skirtos Nacionalinės viktorinos rezultatus paaiškėjo, kad D. Vileišis pateko į dešimtuką geriausiai pasirodžiusių dalyvių. Žinant, kad Nacionalinėje viktorinoje dalyvavo beveik 1200 dalyvių – tai puikus rezultatas.

Nacionalinė viktorina – tai žinių apie Lietuvą patikrinimo konkursas, kurį vienas naujienų portalas organizavo valstybės šimtmečio proga. Viktorinoje galėjo dalyvauti visi norintys. Dalyviai per dvi valandas turėjo atsakyti į 240 klausimų, suskirstytų į 8 temas – kultūra, istorija, sportas, visuomenė ir kt. Visi klausimai buvo susiję su Lietuva ir lietuviais.

x

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.

Sutinku Nesutinku
Keisti šrifto dydį
Didelis kontrastas
X