.

Rinktinės sudėtyje – du “Lietkabelio” žaidėjai

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis paskelbė keturiolikos žaidėjų pavardes, kurie kviečiami žaisti antrajame Pasaulio taurės atrankos „lange“.

Į sudėtį įtraukti ir du Panevėžio „Lietkabelio“ žaidėjai – Vaidas Čepukaitis bei KšištofasLavrinovičius, kuris pirmojo „lango“ metu užėmė kapitono pareigas.

„Toks žaidėjas kaip Kšištofas yra tarsi klijai toje komandoje. Jis žino, kada pasakyti tą teisingą žodį ir kaip pasielgti teisingai. Jo indėlis nėra tik aikštelėje, bet ir yra už aikštelės ribų. Mūsų ketvirta pozicija nėra labai stipri. Norime ir prisidengti abejose pozicijose, ir turėti patyrusį žaidėją“, – apie aukštaūgį kalbėjo D.Adomaitis.

Antrajame Pasaulio taurės kvalifikacijos „lange“ Lietuvos rinktinė vasario 23 dieną žais su Vengrija, o 26 d. susitiks su Kosovu. Abejos rungtynės bus žaidžiamos Klaipėdoje.

x

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.

Sutinku Nesutinku
Keisti šrifto dydį
Didelis kontrastas
X