Finišavo 34-asis kasmetinis A.Kunčino salės futbolo turnyras

Gruodžio 3 dieną finišavo kasmetinis, jau 34-asis, A.Kunčino salės futbolo turnyras. Šiais metais turnyre dalyvavo aštuonios komandos: „Baltic – Flora Express“, „FK Orfa“, PSSK „Atomas“, „FK 2000“, Joniškio SC-SANED, FK „Veteranai“, SK „STOP“ ir FK „Sportidus“. Komandos burtų keliu buvo suskirstytos į du pogrupius, kuriuose po kartą sužaidė tarpusavyje.
 

A pogrupyje pirmąją vietą iškovojo „Baltic- Flora Express“, antrieji liko PSSK „Atomas“, B pogrupyje pirmąją vietą užėmė FK „Sportidus“, o antri liko „FK Orfa“. 3 ir 4 vietas grupėse užėmusios komandos taip pat buvo suskirstytos į poras, kuriose kovojo dėl 5-8 vietų. Sužaidus papildomas rungtynes komandos buvo suskirstytos į poras, kuriose žaidžiant paaiškėjo galutinės turnyro lentelės vietos. Dėl 7-8 vietų susitiko FK „Veteranai“ prieš SK „STOP“, „Veteranai“ įrodė savo pranašumą ir rezultatu 6:2 įveikė SK „STOP“. Dėl 5-6 vietų susitiko Joniškio SC-SANED prieš „FK 2000“ , šioje dvikovoje buvo stipresnį „FK 2000“, kurie 6:3 įveikė Joniškio SC-SANED.

Pirmajame pusfinalyje tarp „Baltic – Flora Express“ ir „FK Orfa“ ekipų vyko labai įtempta kova ir pasibaigus rungtynių laikui švieslentė rodė rezultatą – 5:5. Tai lėmė, kad nugalėtojas paaiškėjo atlikus baudinių seriją. Kaip ir per pagrindinį rungtynių laiką, taip ir baudinių serijoje vyko įtempta kova. Galų gale bilietą į finalą rezultatu 8:7 iškovojo „FK Orfa“ ekipa.

Antrajame pusfinalyje kova tarp FK „Sportidus ir PSSK „Atomo“ taip pat neapsiėjo be baudinių serijos. Pasibaigus pagrindiniam rungtynių laikui, kaip ir pirmajame pusfinalyje, švieslentė rodė rezultatą – 5:5. Pergalę po baudinių serijos rezultatu 8:7 iškovojo PSSK „Atomas“.

Rungtynėse dėl trečios vietos, kuriose susitiko „Baltic – Flora Express“ ir FK „Sportidus“  vyko ne tokia įtempta kova kokios buvo galima tikėtis, rezultatu 10:3 pergalę ir trečiąją vietą turnyre iškovojo „Baltic – Flora Express“, ketvirtieji liko FK „Sportidus“.

Didžiajame turnyro finale tarp PSSK „Atomas“ ir „FK Orfa“ taip pat buvo tikimasi įtemptos kovos, tačiau PSSK „Atomas“ nepaliko jokių vilčių savo varžovams, įveikė juos rezultatu 12:1 ir tapo turnyro nugalėtojais. „FK Orfa“ teko tenkintis antrąją vieta.

Pasibaigus turnyrui  įteikti asmeniniai prizai geriausiems komandų žaidėjams. Aštuntą vietą užėmusios SK „STOP“ ekipos gretose geriausiu žaidėju buvo pripažintas – Darius Nemanis, septiną vietą užėmusių „Veteranų“ gretose – Andrius Grinkus, šešta vietą užėmusio Joniškio SC-SANED – Rapolas Rimkus, penktą vietą užėmusių „FK 2000“ – Matas Valickas, ketvirtą vietą užėmusio FK „Sportidus“ – Marius Bisigirskas, trečią vietą užėmusių „Baltic – Flora Express“ gretose – Karolis Kazokaitis, vicečempionų „FK Orfa“ gretose – Mantas Sirgėdas, o čempionų PSSK „Atomas“ komandoje geriausio žaidėjo titulas atiteko – Laurynui Glinskiui.

Keisti šrifto dydį
Didelis kontrastas

Pin It on Pinterest