.

Naujas MTP direktorius – D. Karosas

Šiandien konkurso būdu iš 2 pretendentų išrinktas naujas Mokslo ir technologijų parko (MTP) direktorius. Juo tapo 24 metų Dovydas Karosas.

Atrankos laimėtojas valdymo sistemų magistro laipsnį įgijo KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultete. Baigęs mokslus dirbo Panevėžio mechatronikos centre, UAB „Vekada“, UAB „Automatikos įranga“, pastaruosius dvejus metus – Panevėžio pabėgimų kambaryje („Escape Room“). 

Tapęs MTP direktoriumi D. Karosas ketina labiau skatinti verslo ir technologijų sektorių bendradarbiavimą, koordinuoti šį procesą, orientuotis į projektų rengimą. Antrasis prioritetas – smulkiojo ir vidutinio verslo įmonių inkubavimas, jų veiklos pokyčių ir laimėjimų stebėjimas. Trečiasis – informacinių, mokymų ir konsultacinių paslaugų teikimas.

x

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.

Sutinku Nesutinku
Keisti šrifto dydį
Didelis kontrastas
X