.

Latvijoje – G. Galvydytės prizinės vietos ir panevėžiečių asmeniniai rekordai

Valmieroje (Latvija) vykusiame Baltijos šalių lengvosios atletikos mače ir Prezidento taurės varžybose pasižymėjo Panevėžio lengvaatlečiai.

R. Sargūno sporto gimnazijos auklėtinė Gabija Galvydytė 400 m bėgimo su barjerais rungtyje moterų įskaitoje iškovojo antrą vietą (1:00,64 min.) ir pasiekė asmeninį rekordą. Sportininkė pirmą vietą iškovojo 4 x 400 m estafetėje kartu su Erika Krūminaite, Monika Elenska ir Eva Misiūnaite (3:39.77 min.) Tai geriausias Lietuvos sezono rezultatas.

Kūjo metimo rungtyje dar viena panevėžietė Ugnė Butėnaitė užėmė 4 vietą (49.42 m), ji liko 8 disko metimo rungtyje (36,31 m) ir pasiekė asmeninį rekordą.

Vyrų 4 x 400 m bėgimo estafetėje lietuvių ketvertukas, kurio gretose – ir panevėžietis Domantas Barcys, pasiekė geriausią sezono rezultatą – 3.16:30 min., jie užėmė trečią vietą.

Baltijos mače triumfavo Latvijos lengvaatlečiai, lietuviai pelnė trečią vietą.

x

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.

Sutinku Nesutinku
Keisti šrifto dydį
Didelis kontrastas
X