.

Kviečiame į parodos “Lietuvos spaudos fotografija 2016” atidarymą

Vasario 1 d. 17 val. Panevėžio fotografijos galerijoje (Vasario 16-osios g. 11) atidaroma paroda “Lietuvos spaudos fotografija 2016”. 

Paroda ir metraštis „Lietuvos spaudos fotografija 2016“ – tai vienerių metų geriausios šalies spaudos fotografų sustabdytos akimirkos, įvertintos tarptautinės vertinimo komisijos.

Praėjusių metų gegužės 13 d. Vilniaus rotušėje įvykusio konkurso „Lietuvos spaudos fotografija 2016“ nugalėtojų paskelbimo ceremonijos metu fotografams buvo įteikta 12 „Auksinio kadro“ apdovanojimų. Parodoje „Lietuvos spaudos fotografija 2016“ bus galima pamatyti ne vieną klaipėdietės Viktorijos Vaišvilaitės-Skirutienės fotografiją.

Dėl  sugriežtintų konkurso sąlygų, praėjusiais metais šiek tiek sumažėjo dalyvių skaičius – darbus konkursui pateikė 103 fotografai. Iš viso konkurso organizatoriai sulaukė daugiau nei 4 tūkst. fotografijų.

Konkursą „Lietuvos spaudos fotografija“ kasmet rengia VšĮ „Lietuvos spaudos fotografų klubas“, vienijanti daugiau kaip pusšimtį šalies spaudos fotografų profesionalų. Konkurso „Lietuvos spaudos fotografija“ laureatais ne kartą yra tapę ir Panevėžio fotografijos meistrai.

x

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.

Sutinku Nesutinku
Keisti šrifto dydį
Didelis kontrastas
X